REFERENCJE

JOHCLOUTH,,Od początkowych uzgodnień, poprzez współpracę przy modyfikacjach projektu warsztatowego hali powstałych na skutek naszych potrzeb technologicznych oraz montaż, aż do zakończenia prac – firma Halstal Sp. z o.o. zaprezentowała się jako profesjonalny wykonawca, którego możemy polecić innym inwestorom.”

JOH. CLOUTH Composite Technology Sp. z o. o.

 

 

HOREX,,Prace wykonane zostały w niezwykle krótkim terminie, przy jednoczesnej dbałości o jakość montażu oraz estetykę obiektu. Firmę Halstal uważamy za godnego polecenia partnera wywiązującego się w sposób profesjonalny z podjętych zobowiązań.”

Horex A. i E. Horoszkiewicz Spółka Jawna

 

 

GERRESHEMER,,Inwestycja zrealizowana została terminowo, na wysokim poziomie technicznym i estetycznym. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę Halstal Sp. z o. o. jako partnera rzetelnego, kompetentnego i godnego zaufania.”

Gerresheimer Bolesławiec S. A.

 

 

DREAMPEN,,Wykonawca wykazał duże zaangażowanie w fazie uzgadniania projektu i w trakcie montażu. Obiekt został zrealizowany w sposób profesjonalny, terminowo, bez usterek.”

DREAM PEN Producent Artykułów Piśmiennicznych


 

 

EXIMPORT,,Obiekt realizowany był w trudnych warunkach okresu zimowego. Realizacja przebiegła sprawnie, obiekt zrealizowany został bez usterek, w terminie.”

EXIMPORT Czesław Kasprzak

 


 

ALVI,,Całe zadanie zostało wykonane kompleksowo w sposób rzetelny, terminowo. Podkreślić należy duże doświadczenie Wykonawcy oraz zaangażowanie w procesie optymalizacji konstrukcji pod względem użytkowym i kosztowym na etapie wykonywania projektu. Postrzegamy HALSTAL Sp. z o. o. jako rzetelnego kontrahenta i w uznaniu dobrej dotychczasowej współpracy polecamy firmę innym inwestorom.”

ALVI-POLSKA Sp. z o. o.

 

ATS ELECTRO-LUBE,,Wykonawca wykazał duże zaangażowanie w procesie powstawania projektu oraz dbałością o wywiązywanie się z warunków zawartych w kontrakcie. Rekomendujemy HALSTAL jako solidnego partnera zdolnego do realizacji odpowiedzialnych zadań inwestycyjnych.”

A.T.S. ELECTRO-LUBE POLSKA S.C.

 

 

LZMO,,… prace wykonane zostały w uzgodnionych terminach, w sposób rzetelny, przy bardzo dobrej współpracy pomiędzy stronami. Rekomendujemy Halstal Sp. z o. o. jako fachowego, solidnego oraz kompetentnego wykonawcę.”

LZMO Spółka Akcyjna

 

 

MIDPARTS,, Przez cały okres realizacji współpraca układała się pomyślnie. Ze strony firmy Halstal mogliśmy liczyć na fachowe doradztwo i wyczerpujące dopowiedzi na nasze pytania. Wszystkie prace budowlane zostały ukończone w terminie, hala spełnia nasze wymogi, oba etapy prac wykonane zostały zgodnie z zakresem umowy.”

MIDPARTS Marcin Hanzel

 

 

empty,,… z realizacji tego zakresu prac byliśmy zadowoleni. Podjęliśmy decyzję o powierzeniu firmie Halstal Sp. z o. o. realizacji rozbudowy naszego obiektu. (…) Wszystkie powierzone zadania zostały przez Halstal Sp. z o. o. zrealizowane fachowo, z zachowaniem najwyższej staranności i ustalonych terminów. Wykonawca wykazał się umiejętnościami szybkiego rozwiązywania napotkanych trudności. Na życzenie inwestora potrafił doradzić i przedstawić rozwiązanie opcjonalne.”

KUC Anna i Jarosław Kuc Spółka Jawna

 

empty,,Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Halstal Sp. z o. o., która okazała się firmą profesjonalną oraz rzetelną.”

DMR Sp. z o. o.

 

 

 

logoAutoryzowany przedstawiciel firmy Astronastron